Tamron 28-75 2.8 (Sony) (2 sztuki)

70,00 bez VAT

Category:

Description

Tamron 28-75 2.8 (Sony)
KOMFORT UŻYTKOWANIA
Obiektyw TAMRON 28-75 mm F/2.8 Di III RXD Sony E został zaprojektowany w taki sposób, by zapewnić Ci maksymalny komfort użytkowania w każdej sytuacji także bez względu na warunki atmosferyczne! Nowoczesna konstrukcja została wzbogacona o wewnętrzne uszczelki, a przedni element optyczny o ochronną powłokę fluorową, która skutecznie chroni przed wilgocią, tłuszczem i zanieczyszczeniami. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwia utrzymanie obiektywu w czystości.
MAKSYMALNIE CICHA PRACA
Zależy Ci na precyzji fotografowania także w wymagających warunkach? Postaw na obiekty TAMRON 28-75 mm i miej pewność, że podołasz każdemu wyzwaniu. Wszystko dzięki autofokusowi zasilanemu przez innowacyjny silnik krokowy Rapid eXtra Silent Stepping Drive (RXD) – zaprojektowany specjalnie dla regulacji ostrości w urządzeniach z systemem lustra.
Silnik jest tak cichy, że sprawdza się także w przypadku zapisu wideo, pozwalając Ci jeszcze lepiej dokumentować ważne i codzienne chwile. Co więcej, ostrość możesz ustawiać również ręcznie – model TAMRON 28-75 mm obsługuje funkcję ustawiania ostrości DMF i Eye AF Sony.

PRECYZYJNE FOTOGRAFIE
Doskonała jakość obrazu to Twój znak rozpoznawczy? Zadbaj o precyzje fotografii i korzystaj z profesjonalnego obiektywu – TAMRON 28-75 mm zapewni Ci minimalny punkt ostrości 0,19m w ustawieniu szerokokątnym, jednocześnie zapewniając współczynnik powiększenia 1:2,9. Co oznacza to w praktyce? Przede wszystkim – doskonałe zbliżenie obiektu!
ZAAWANSOWANA OPTYKA
Obiektyw TAMRON 28-75 mm F/2.8 Di III RXD Sony E wyróżnia się maksymalnie zaawansowaną konstrukcją optyczną, złożoną z 15 soczewek podzielonych na 12 grup. Soczewki zawierają także elementy ze szkła XLD i LD o niskiej dyspersji barwnej, jeden element asferyczny i dwa elementy asferyczne hybrydowe. Takie rozwiązanie pozwala skutecznie przeciwdziałać aberracjom chromatycznym i maksymalizować ostrość przy wszystkich otworach przesłony i ogniskowych.
Szukasz sposobu na miękkie rozmycie tła? Obiektyw TAMRON 28-75 mm został zaprojektowany w taki sposób, by umożliwić Ci wykonywanie doskonałych ujęć.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY MODELU
Obiektyw TAMRON 28-75 mm F/2.8 Di III RXD Sony E wyróżnia się lekką konstrukcją, kompaktowym rozmiarem i szybkością działania. Standardowy obiektyw zmiennoogniskowy przeznaczony jest do montażu w systemie Sony E. Co więcej – jest w pełni kompatybilny z pełną klatką, jednocześnie może być używany z modelami APS-C. Co jeszcze wyróżnia obiektyw TAMRON?
– Wysoka jakość optyki we wszystkich ogniskowych i przysłonach, jednocześnie gwarantując profesjonalne rozmycie tła;
– Maksymalnie szybki i cichy silnik krokowy RXD;
– Maksymalnie cichy autofokus umożliwia profesjonalne nagrywanie filmów;
– Obiektyw obsługuje Eye-AF i DMF, czyli ręczne regulowanie ostrości;
– Minimalna odległość ustawienia ostrości wynosi tylko 0,19 m, a maksymalny współczynnik powiększenia – 1:2,9;
– Konstrukcja jest dodatkowo uszczelniona, a przedni element – pokryty powłoką fluorową;
Charakterystyka
Ekwiwalent dla 35 mm [mm] 28 – 75
Elementy asferyczne Tak
Elementy niskodyspersyjne Tak
Filtry Tak
Kąt widzenia [stopnie] 52.58 – 21.05, 75.23 – 32.11
Konstrukcja  15 elementów w 12 grupach
Liczba listków przysłony 9
Makro Nie
Maksymalna przysłona 2.8
Maksymalne powiększenie x0.34
Mechanizm autofokusa AF
Minimalna przysłona 22
Ogniskowa [mm] 28 – 75
Średnica filtra [mm] 67
Stabilizacja obrazu Nie
Typ Zmiennoogniskowy
Ustawienie ostrości od [cm] 19
Fizyczne
Waga [g] 550
Długość [mm] 117.8
Konstrukcja
Mocowanie obiektywu Sony Typ E
Parametry
Wymiary [mm] 73 x 117.8
Wyposażenie
Pokrywa ochronna
Załączona dokumentacja
Przeznaczenie Sony E

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tamron 28-75 2.8 (Sony) (2 sztuki)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *