Manfrotto 755Xb (1 sztuka)

60,00 bez VAT

Kategoria:

Opis

Statyw MN755XB

Opis
Przeznaczenie statywu MN755XB
MN755XB to lekki, aluminiowy, 3-sekcyjny statyw do zastosowań video. Wyróżnia się prostotą obsługi, dużą wysokością oraz kolumną z półkula poziomującą. Jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy szukają mobilnego statywu zarówno do zastosowań video jak i foto. Maksymalny udźwig to 7 kg.
Cechy statywu MN755XB
Wyjątkowa mobilność
Model MN755XB charakteryzuje duża kompaktowość, długość po złożeniu to tylko 63 cm a waga tylko 2.5 kg. Dodatkowo w transporcie pomagają dołączone klamerki spinania nóg. MN755XB jest więc niezwykle mobilnym rozwiązaniem. W szybkim rozłożeniu pomaga system zacisków blokujących nogi.
Udźwig aż 7 kg
Mimo niewielkich gabarytów i wagi statyw ten jest bardzo wytrzymały. Jego maksymalne obciążenie to aż 7 kg. W zupełności więc wystarczy by zamontować solidną głowicę i kamerę lub aparat cyfrowy z osprzętem do filmowania.
Kolumna z półkulą poziomującą
Posiada kolumnę z półkulą poziomującą wyposażoną w  poziomicę, co pozwala na szybkie poziomowanie platformy mocowania głowicy. Rączka u dołu głowicy służy do luzowania i blokowania półkuli po wypoziomowaniu głowicy. Ten sposób jest znacznie wygodniejszy i szybszy niż poziomowanie wysuwem nóg statywu. Dokładne wypoziomowanie głowicy daje nam pewność, że podczas rejestracji będziemy mieli zachowany pion i poziom we wszystkich kierunkach.
Wysokość maksymalna 165 cm
Maksymalna wysokość statywu z wysunietą kolumną centralną to aż 165 cm (140.5 cm przy schowaniej kolumnie). Dzięki temu możliwe jest nagrywanie z naturalnej dla dorosłego człowieka perspektywy.  Odpowienia wysokość to również większy komfort operowania kamerą.
4-kąty blokowania nóg
4-stopniowa blokada nóg pozwala na ustawienie statywu niemal w każdej pozycji także na nierównym podłożu. Nogi mogą być niezależnie blokowane pod kątem 23, 45, 65, 88 stopni. Tak, by idealnie dostosować się do otoczenia. Maksymalne rozstawienie nóg umożliwia też fotografowanie z niskiej wysokości – 41.5 cm.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Manfrotto 755Xb (1 sztuka)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *