Filmy korporacyjne - produkcja filmów korporacyjnych

Filmy korporacyjne Kraków - Profesjonalna realizacja

Film korporacyjny to bezwzględnie najlepszy sposób na pozyskanie nowych klientów i komunikację z dotychczasowymi!

Jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów. A co dopiero 25 obrazów na sekundę? Przyszłość komunikacji między ludzkiej na pewno nie jest zapisana na specjalistycznych blogach czcionką 12 i interlinią 1.5. Przyszłość to ruchomy obraz  – szybkie, atrakcyjne i skuteczne filmy. Dokładnie takie, jakie robimy.

Vlogi i Content na social media a filmy korporacyjne

Jednym ze sposobów na uatrakcyjnienie komunikacji twojej firmy jest wprowadzenie filmów do twojego reugalarnego contentu na social mediach. LinkedIn
To świetne miejsce by podzielić się swoją wiedza ekspercką i zbudować markę.

Musisz wiedzieć, że social media już teraz mocno stawiają na wideo. Filmy na platformach społecznościowych generują kilkukrotnie większy zasięg organiczny od statycznych obrazów czy artykułów. Film korporacyjny możesz dodać na swoje social media i wyróżnić się wśród konkurencji! Produkcja filmów Kraków, wyróżnia się dbałością o detale i wieloletnim doświadczeniem w branży filmowej. 

Produkcja filmów korporacyjnych Kraków i cała Polska

Przed państwem klasyka gatunku – Film korporacyjny to forma dłuższa od vlogów, często złożona z kilku wypowiedzi, posiadające linię fabularną. To tyle, jeśli chodzi o suche informacje.

Film korporacyjny jest skuteczną reklamą twojej firmy bo pokazuje, że za logiem, brandem i korporacją stoją zwykli ludzie – fajni, uśmiechnięci ludzie, z którymi twój klient wreszcie może się utożsamić i zidentyfikować.

Oto najważniejszy cel filmów korporacyjnych – pokazanie ludzkiej twarzy firmy, sprawienie, by twoja instytucja była zwyczajnie lubiana! Dopiero osiągając ten pierwszy cel możemy myśleć o budowaniu zaufania i sprzedaży. Produkcja filmów korporacyjnych w mieście Kraków jest usługa, którą zajmujemy się już wiele lat. Cena filmu korporacyjnego uzależniona jest od jego długości, scenografii czy liczby aktorów.

Testimoniale

Jak zbudować zaufanie i domknąć sprzedaż? Tu proponujemy produkcję testimoniali i success story. To specyficzne rodzaje filmów korporacyjnych, które charakteryzują się tym, że w centrum uwagi nie jesteś ty… a twój klient!

Żywy przykład wdrożenia twojej usługi. Pokazanie korzyści, jakie wynikły z tegoż wdrożenia. Bez okrągłych słów i lania wody. Dokument sukcesu. Testimoniale i success story to często finalny element lejku sprzedażowego, który decyduje o sukcesie sprzedaży. 

Do czego mogą posłużyć zrealizowane filmy korporacyjne?

Nie ma oczywiście czegoś takiego jak materiał uniwersalny. Wszystko zależy od z góry określonego założenia. Podajemy jedynie kilka przykładów, gdzie można wykorzystywać zrealizowane produkcje filmów korporacyjnych.

  • targi 
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • strony internetowe dedykowane konkretnej branży
  • media społecznościowe
  • kongresy
  • telewizja wewnętrzna firmy

Zobacz jeszcze jeden przykład naszej realizacji filmu korporacyjnego!

Fotografia biznesowa jako uzupełnienie filmów korporacyjnych

Gdy zdecydujesz się już na plan zdjęciowy z rednoses, czemu miałbyś nie wykorzystać go do maksimum? Gdy wszyscy są już pięknie ubrani i ucharakteryzowani możemy przeprowadzić sesję zdjęciową twojego zespołu. Fotografia biznesowa Kraków Rednoses pomoże Ci by Twój zespół idealnie prezentował się na klatkach zdjęciowych.

Zobacz również: studio fotograficzne Kraków

Spójny wizerunek to detal, który różni firmy “dobre” od “najlepszych”

PODSUMOWANIE “TOCO”
Filmy korporacyjne 

  • Teraz – to najlepszy moment na wejście w film 
  • Obraz – Komunikacja przyszłości to film, nie tekst
  • Content – regularna publikacja treści gwarantem sukcesu 
  • O, skuteczność!Liczby mówią same za siebie. Film to najskuteczniejsza forma promocji w XXI wieku.

To co, działamy razem?

Chcesz otrzymać ofertę? Skontaktuj się z nami!

info@rednoses.pl