Kamizelka Vest & Arm II (1 sztuka)

90,00 bez VAT

Kategoria:

Opis

Precyzyjne lekkie podwójnie regulowane aluminiowe ramie dające komfort i łatwość pracy nawet początkującym operatorom . Oba ramiona posiadają płynnie regulowany naciąg sprężyn oraz , łatwość regulacji elastyczności sprężyny wygodnym pokrętłem w celu dopasowania do właściwej plastyczności ramienia do ciężaru używanej kamery lub lustrzanki. Podwójne ramię składa się z dwóch krytych sprężynowych sekcji , każda sekcja z niezależną regulacją naprężenia sprężyny. W ramieniu zastosowano 26 łożyska.

Waga podwójnego aluminiowego ramienia sprężynującego to zaledwie 2,3 kg. Szybki jedno pinowy system wpinania i wypinania ramienia z kamizelki. Możliwość regulacji pochyłu ramienia za pomocą regulowanego indicatora.

Kamizelka z 4 punktowym systemem sprzączek oraz regulacją wysokości umożliwia szybkie ubranie się w każdej sytuacji bez konieczności asysty . Paski w kamizelce wykonane są z mocnego nylonu i posiadają zapięcia i regulację klamer, końcówki zapinane na rzepy, tak aby było je łatwo regulować i dopasowywać do dowolnej sylwetki.

Wewnętrzna strona kamizelki pokryta tkaniną dystansową zapewniającą odpowiednią wentylację. Kamizelka o podwójnej modułowej ergonomicznej konstrukcji z regulacją wysokości , zapewnia idealne dopasowanie do gabarytów każdego operatora , z możliwością zmiany strony podpięcia podwójnego ramienia . W kamizelce zastosowano materiał o charakterystyce dającej duży komfort pracy.

Najważniejsze cechy:
Podwójne ramie stabilizacji
Szybki system wpinania i wypinania ramienia z kamizelki
Łatwość regulacji sprężyn
Możliwość regulacji pochyłu ramienia
Możliwość dopasowania do dowolnej sylwetki
26 łożysk w ramieniu
Dane techniczne:
Zakres regulacji obciążenia ramion: 1 – 7 kg
Zakres pracy ramienia góra-dól: -90 cm
Waga podwójnego ramienia: 2,3 kg
Waga kamizelki: 1,4 kg
Zestaw zawiera:
Kamizelka
Podwójne ramię stabilizacji

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kamizelka Vest & Arm II (1 sztuka)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *