Statyw Velbon DF-60 (1 sztuka)

20,00 bez VAT

Kategoria:

Opis

OPIS PRODUKTU:
Statyw Velbon DF-60 to model przeznaczona dla entuzjastów fotografii i filmowania w terenie. Dzięki zastosowaniu komponentów wysokiej jakości możemy być pewni, że DF-60 nie zawiedzie w żadnych warunkach pogodowych i terenie. Główna kolumna statywu pozwala na osiągnięcie maksymalnej wysokości 162cm. Przymocowana do niej wyposażona w rączkę głowica PH-159Q umożliwia zmiany położenia aparatu w trzech osiach oraz płynne prowadzenie za obiektem. Szybkozłączka głowicy QR-5W ułatwia szybkie wypięcie aparatu lub kamery.

Model stanowi jeden z dwóch najwyższych statywów z serii turystycznej Velbon DF. Wyróżnia go dobra jakość i precyzja wykonania. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów sprawdza się praktycznie w każdych warunkach terenowych. Duża stabilność.

Charakterystyka modelu DF-60:

Wyposażona w rączkę głowica 3D pozwala na wykonywanie serii ruchów (pochylenia w przód i na boki) oraz płynne prowadzenie aparatu za obiektem. Każda z płaszczyzn obrotu blokowana jest oddzielnym zaciskiem. Statyw może być stosowany zarówno z aparatami, jak i kamerami wyposażonymi w dodatkowe oświetlenie i ekrany podglądowe – udźwig do 3 kg.
Duża wypinana z głowicy szybkozłączla BQ-5W, dzięki swojej obszernej powierzchni pozwala na pewne mocowanie każdego wyposażonego w gniazdo 1/4″ sprzętu.
Wysokość kolumny centralnej kontroluje obrotowa korbka. To wygodne rozwiązanie pozwala na bardzo dokładne ustawianie kadru, gdy rozsuniesz już żądaną wysokość nóg. Poziome nacięcia (ząbki) na kolumnie pozwalają na większą precyzję całej operacji.
Dodatkowe zabezpieczenie stabilności konstrukcji zapewnia dodatkowa śruba blokująca kolumnę oraz zapobiegające rozchylaniu się nóg prowadnice.
Wbudowana w łączenie nóg poziomica ułatwia równie ustawianie praktycznie w każdym terenie.
Trzysekcyjne nogi pozwalają na prawidłowe wypoziomowanie statywu, również na nierównym terenie np. w górach. Ich wykonane z wysokiej jakości tworzywa zaciski pozwalają na wygodne blokowanie, nawet przy użyciu jednej dłoni.
Dwa zakończenia nóg statywu – Gumowe wykończenie stopek zapobiega przesuwaniu na śliskim podłożu podłożu, wysuwane kolce natomiast pozwalają unieruchomić statyw na lodzie lub ziemi.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Statyw Velbon DF-60 (1 sztuka)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *