Mikrofon Samson C01 (1 sztuka)

20,00 bez VAT

Kategoria:

Opis

Mikrofon SAMSON C01

Samson C01 ma wszystkie właściwości użytkowe, których oczekuje się od studyjnego mikrofonu pojemnościowego z dużą membraną. Jest on doskonałym wyborem do nagrywania wokali, instrumentów akustycznych oraz użycia jako mikrofon overhead zestawu perkusyjnego.

Mikrofon Samson C01 – Doskonały wybór do nagrań

Ten model posiada dużą dwuwarstwową membranę o średnicy19 mm z kardioidalną charakterystyką kierunkowości, co zapewnia uzyskanie jednolicie płaskiej charakterystyki częstotliwościowej.
Jego dwie ultra cienkie membrany odbierają daleko bardziej szczegółowe brzmienie w porównaniu do wszystkich konstrukcji dynamicznych. Rezultatem tego jest mikrofon, który odbiera niezwykle precyzyjnie, z ogromną ilością szczegółów i w sposób wyjątkowo wyrównany sygnał audio z ciepło brzmiącymi basami i rozszerzonym górnym pasmem.
Dzięki temu z krystaliczną wyrazistością możemy usłyszeć prawdziwe brzmienie strun i drewna gitary, oddech i inne odgłosy wokalisty, czy skwierczącą mosiężną dźwięczność talerza ride.

Konstrukcja mikrofonu Samson C01

Konstrukcję C01 wyróżnia solidna siatka ochronna, pozłacane złącze XLR oraz kontrolka LED służąca do monitorowania zasilania fantomowego 48V. Mikrofon jest też wyposażony w obrotowy uchwyt, który może być zamocowany na dowolnym standardowym statywie mikrofonowym.
Dodatkowo dostępny jest także opcjonalny uchwyt antywstrząsowy typu pająk, co pozwala uzyskać jeszcze wyższy poziom stabilności mikrofonu i jakości dźwięków.

Profesjonalny mikrofon studyjny – Mikrofon Samson C01

Samson C01 jest jednym z najbardziej wartościowych modeli spośród profesjonalnych mikrofonów studyjnych.

Mikrofon Samson C01 – wynajem i wypożyczenie

Oferujemy możliwość wypożyczenia mikrofonu Samson C01 – doskonałego narzędzia do nagrań dźwięku. Skorzystaj z naszej oferty, aby uzyskać profesjonalny sprzęt bez konieczności inwestycji w zakup!

Dane techniczne:

– Kardioidalna charakterystyka kierunkowości
– Duża, dwuwarstwowa membrana o średnicy19 mm
– Solidna siatka ochronna
– Pozłacane złącze XLR
– Kontrolka LED wskazująca zasilanie fantomowe 48 V
– Jednolicie płaska charakterystyka częstotliwościowa
– Obrotowy uchwyt statywu
– Opcjonalny uchwyt antywstrząsowy typu pająk SP01

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Mikrofon Samson C01 (1 sztuka)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *