Karta Pamięci Sandisk SD 256 GB 150mb/s (1 sztuka)

15,00 bez VAT

Opis

Karta pamięci SanDisk Extreme SDXC 256GB

Karty SanDisk Extreme SDXC oferują wystarczającą pojemność, prędkość oraz wytrzymałość, aby sprostać oczekiwaniom profesjonalnych fotografów i miłośników filmowania. Karty te idealnie nadają się do używania w zaawansowanych aparatach fotograficznych i kamerach, będąc wielokrotnie szybszym nośnikiem od tradycyjnych kart pamięci SD.

Ekstremalna szybkość i duża pojemność

SanDisk Extreme SDXC oferuje wydajność niezbędną do rejestrowania obrazów w rozdzielczości UltraHD 4K. Prędkość odczytu/zapisu na poziomie odpowiednio 150/70 MB/s pozwala na swobodną i płynną pracę ze najnowszymi aparatami cyfrowymi i kamerami. Dzięki standardowi UHS III oraz V30, karta ta sprawdzi się doskonale w wymagających zastosowaniach, np. rejestracji ujęć w trybie burst.

Wytrzymała konstrukcja

Karta SanDisk Extreme SDXC może pracować nawet w ekstremalnych warunkach, dzięki wysokiej odporności na skrajne temperatury, wodę, wstrząsy i promieniowanie rentgenowskie. Nawet jeżeli Twoje urządzenie ulegnie uszkodzeniu w ekstremalnych warunkach, nie musisz się martwić o cenne dane zapisane na karcie pamięci SanDisk.

Pojemność

256 GB

Klasa prędkości

Class 10 (C10)

U3

V30

Prędkość odczytu (maksymalna)

150 MB/s

Prędkość zapisu (maksymalna)

70 MB/s

Szerokość

24 mm

Wysokość

32 mm

Grubość

2,1 mm

Sprawdź również: studio fotograficzne Kraków

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Karta Pamięci Sandisk SD 256 GB 150mb/s (1 sztuka)”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *