RED NOSES DOM PRODUKCYJNY KRAKÓW

We have a nose for good movies

STUDIO FILMOWE PALERMO

Zanurz się w świat filmu i produkcji na Sycylii z Red Noses! Red Noses to dynamiczna firma łącząca funkcje włoskiego domu produkcyjnego i studia kreatywnego, z siedzibą w pięknym Palermo. Oferujemy kompleksowe usługi produkcyjne na najwyższym poziomie, obejmujące każdy etap realizacji filmu – od preprodukcji po postprodukcję.

europe map

CZYM ZAJMUJEMY SIĘ W NASZYM DOMU PRODUKCYJNYM W PALERMO?

Nasze studio filmowe Europa Centralna i Zachodnia to grupa doświadczonych i kreatywnych profesjonalistów, którzy z pasją podchodzą do każdego projektu. Mamy bogate doświadczenie w realizacji różnorodnych projektów filmowych, od reklam i teledysków po filmy fabularne i dokumentalne. 

Oferujemy kompleksowe usługi produkcyjne, obejmujące m.in.:

  • Rozwój koncepcji i pisanie scenariuszy
  • Casting i budżetowanie
  • Zdjęcia, reżyseria i dźwięk
  • Scenografia, kostiumy i oświetlenie
  • Montaż, efekty specjalne i korekcja kolorów
  • Udźwiękowienie i muzyka

CO WYRÓŻNIA STUDIO FILOMOWE RED NOSES W PALERMO?

  • Lokacje: Palermo i Sycylia oferują zapierające dech w piersiach widoki i fantastyczne lokacje filmowe. Nasz zespół scoutów pomoże Ci znaleźć idealne miejsce do realizacji Twojego filmu, niezależnie od tego, czy szukasz tętniącego życiem centrum miasta, urokliwych nadmorskich plaż, czy majestatycznych gór Etny.
  • Sprzęt: Posiadamy nowoczesne studio filmowe i szeroki wybór sprzętu produkcyjnego, w tym kamery Red V-Raptor 8K i Sony FX6, wykorzystywane w hollywoodzkich produkcjach.
  • Elastyczność: Oferujemy konkurencyjne ceny i elastyczne rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb i budżetu.
  • Współpraca: Dbamy o budowanie silnych relacji z naszymi klientami i zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu.

RED NOSES - POZNAJ NAS BLIŻEJ

Nasz zespół to grupa doświadczonych i kreatywnych profesjonalistów z siedzibą w Palermo, którzy z pasją podchodzą do każdego projektu. Mówimy płynnie po włosku, angielsku i hiszpańsku, a w razie potrzeby możemy również komunikować się w innych językach.

Oferujemy konkurencyjne ceny i elastyczne rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb i budżetu. Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić swój projekt i uzyskać bezpłatną wycenę!

ŚWIATŁO, KAMERA, AKCJA!

Jeśli potrzebujesz sprzętu, mamy go. Pracujemy na kamerach Red V-Raptor 8K z obiektywami DZO oraz Sony FX6, kamery uznane i cenione w branży filmowej, które wykorzystywane są także w produkcjach Hollywood, HBO, Amazon czy Netflix.

BĄDŹ CZĘŚCIĄ ŚWIATA FILMU I PRODUKCJI W PALERMO!

Red Noses stale się rozwija. Nie lubimy ograniczeń i czasami lubimy rzucać się na głęboką wodę. Wierzymy, że warto. Mamy nosa do dobrych filmów!

FAQ (FREQUENTLY ASKED QUESTIONS)

Jak działa dom produkcyjny?

Możemy zająć się każdym etapem produkcji filmu: preprodukcją, produkcją i postprodukcją. Naszym klientom zapewniamy najlepsze usługi produkcyjne. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my znajdziemy najlepsze opcje dostosowane do Twojego budżetu.

Czym zajmuje się dom produkcyjny

Realizujemy reklamy, kampanie społeczne, filmy korporacyjne, teledyski, filmy i wiele innych. Możemy napisać scenariusz do Twojej produkcji, ale także zadbać i zrealizować Twoją własną historię. Na życzenie możemy zająć się jedynie postprodukcją, obejmującą montaż, efekty SFX czy korekcję barwną.

Portfolio

Sprawdź nasze bieżące produkcje już teraz!

Sprawdź