RED NOSES DOM PRODUKCYJNY KRAKÓW

We have a nose for good movies

red noses DOM PRODUKCYJNY

TWÓJ FIXER W EUROPIE CENTRALNEJ I ZACHODNIEJ

Video

fotografia

studio rental

KTO JEST CZĘŚCIĄ NASZEGO DOMU PRODUKCYJNEGO W EUROPIE ZACHODNIEJ?

Red Noses to młoda, dynamiczna firma łącząca w sobie funkcje polskiego domu produkcyjnego i studia kreatywnego, które szybko rozwija się na rynku Europy Zachodniej i Środkowej.

Obecnie posiadamy biura w trzech strategicznych lokalizacjach takich jak: Kraków, Barcelona Palermo. Nasz zespół stale się powiększa, a my intensywnie poszerzamy naszą działalność o kolejne kraje Europy Zachodniej.

europe map

KTO JEST CZĘŚCIĄ NASZEGO DOMU PRODUKCYJNEGO W EUROPIE ZACHODNIEJ?

Jesteśmy międzynarodowym zespołem i stale poszerzamy swoje horyzonty w tym kierunku – na jednym z naszych ostatnich planów filmowych wśród członków zespołu doliczyliśmy się siedmiu narodowości! Jeżeli zastanawiasz się nad produkcją filmową w Europie Zachodniej lub Centralnej, ale nie wiesz, jak zacząć, skontaktuj się z nami!

Jeśli szukasz międzynarodowej, anglojęzycznej załogi, to dobrze trafiłeś. W naszej firmie mamy producentów, reżyserów, scenarzystów, scenografów, scenografów, operatorów kamer, scenografów i kostiumografów, projektantów dźwięku, stylistów i wszyscy biegle władają językiem angielskim! Ale jeśli będzie to dla Ciebie łatwiejsze, możemy również komunikować się po francusku, hiszpańsku, włosku, ukraińsku czy rosyjsku.

PRODUKCJA FILMOWA RED NOSES W EUROPIE ZACHODNIEJ

Jesteśmy zespołem Fixerów. Możemy zaoferować Ci pomoc produkcyjną, tłumaczenia, ekipę, budżetowanie, zarządzanie logistyczne, organizację pozwoleń lokalizacyjnych i wszelkiego rodzaju inne formalności. Jesteśmy międzynarodowym zespołem i rozumiemy potrzeby zarówno firm rodzimych jak i zagranicznych.

Jeśli potrzebujesz znaleźć idealną lokację dla swojego filmu, Zespół Red Noses posiada doświadczonych scoutów z dostępem do bogatych baz lokalizacyjnych w całej Europie Zachodniej i Środkowej, przez Austrię, Holandię, Belgię, Liechtenstein, Luksemburg, Niemcy ,Hiszpanię Francję, Włochy Monako i Szwajcarię. Miasto, wieś, jeziora, góry, plaże, morza, pustynia… Cokolwiek możesz sobie tylko wyobrazić. Europa Zachodnia i Środkowa to piękne miejsce, pełne spektakularnych widoków i fantastycznych lokacji filmowych.

ŚWIATŁO, KAMERA, AKCJA!

Jeśli potrzebujesz sprzętu, mamy go. Pracujemy na kamerach Red V-Raptor 8K z obiektywami DZO oraz Sony FX6, kamery uznane i cenione w branży filmowej, które wykorzystywane są także w produkcjach Hollywood, HBO, Amazon czy Netflix.

BĄDŹ CZĘŚCIĄ ŚWIATA FILMU I PRODUKCJI W EUROPIE ŚRODKOWEJ!

Red Noses stale się rozwija. Nie lubimy ograniczeń i czasami lubimy rzucać się na głęboką wodę. Wierzymy, że warto. Mamy nosa do dobrych filmów!

FAQ (FREQUENTLY ASKED QUESTIONS)

Jak działa dom produkcyjny?

Możemy zająć się każdym etapem produkcji filmu: preprodukcją, produkcją i postprodukcją. Naszym klientom zapewniamy najlepsze usługi produkcyjne. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my znajdziemy najlepsze opcje dostosowane do Twojego budżetu.

Czym zajmuje się dom produkcyjny

Realizujemy reklamy, kampanie społeczne, filmy korporacyjne, teledyski, filmy i wiele innych. Możemy napisać scenariusz do Twojej produkcji, ale także zadbać i zrealizować Twoją własną historię. Na życzenie możemy zająć się jedynie postprodukcją, obejmującą montaż, efekty SFX czy korekcję barwną.

Czym charakteryzuje się produkcja filmowa w regionie Europy Środkowej i Zachodniej?

W ostatnich latach produkcja filmowa w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE) zanotowała znaczny wzrost, stając się coraz bardziej rozpoznawalna na arenie międzynarodowej. Do tego wzrostu przyczynia się wiele czynników, w tym:

  • Dostęp do funduszy i zachęt finansowych ze strony rządów i Unii Europejskiej.
  • Rozwój infrastruktury studyjnej i technologicznej.
  • Wzrost liczby wykwalifikowanych filmowców i fachowców.
  • Zwiększone zainteresowanie filmami z regionu ze strony międzynarodowej publiczności i platform streamingowych.

Portfolio

Sprawdź nasze bieżące produkcje już teraz!

Sprawdź