Filmy reklamowe z drona - filmowanie z powietrza Kraków

Filmowanie z powietrza czyli filmowanie z drona to jeden z najlepszych sposobów na pokazanie rzeczy, które są na codzień niewidoczne

Filmy reklamowe z drona 

Przy lotach dronem możemy wyknonać jednocześnie film oraz zdjęcia. Ujęcia z powietrza mogą same w sobie tworzyć spójny film, ale mogą też pełnić funkcję atrakcyjnych ujęć w twojej produkcji.

Takie ujęcia świetnie sprawdzają się przy realizacji eventów czy  w sprzedaży nieruchomości.

O czym musisz wiedzieć chcąc kręcić z powietrza?

Warto wiedzieć, że filmowanie dronem nie zawsze jest możliwe. Przed lotem bezzałogowym statkiem powietrznym warto dowiedzieć się, czy docelowy obiekt nie znajduje się w strefie zakazu lotów, np. w niedalekiej odległości od lotniska

Dodatkowo bardzo ważna jest pogoda. Śnieg, deszcz czy zbyt duży wiatr uniemożliwiają latanie dronem

Filmowanie z drona – cennik

Cena lotu dronem zależy od następujących czynników: jak długi ma być lot, ile obiektów należy sfilmować, czy finalnie mają być dostarczone same ujęcia czy zmontowany film?

Podstawowa cena filmu z drona w Rednoses.pl zaczyna się od 500zł brutto        

Filmowanie dronem z powietrza - podsumowanie

Filmy promocyjne i reklamowe w Krakowie – dlaczego my?

W Rednoses stawiamy na jakość naszych produkcji. Nasi operatorzy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia umożliwiające im wysokie loty, a drony wyposażone są w najnowsze kamery cyfrowe.

Filmy z powietrza kręcone dronem pozwalają się wyróżnić na tle konkurencji jeśli chcemy promować swoją firmę. Ucięcia kręcone dronem są ciekawe oraz dynamiczne, przyciągają one uwagę odbiorcy. Drony mogą zmieniać kierunek lotu w szybkim tępię oraz przemieszczać się z dużą prędkością. Uważamy, że większość filmów warto urozmaicić o ujęcia kręcone z powietrza dronem. 

By dowiedzieć się więcej lub otrzymać konkretną wycenę twojego lotu: skontaktuj się z nami!

Dom produkcyjny Rednoses – Kraków