media o nas

elubaczow.com

studiakrakow.com

krakow.dlawas.info

swidnica24.pl

olesnicainfo.pl

portalbraniewo.pl

Mateusz Wiskulski

scenarzysta, reżyser

mail:mateusz@rednoses.pl tel:697 573 242

Tomasz Smykalski

reżyser, producent

mail:tomasz.s@rednoses.pl tel:515 245 291

Maciej Bałamut

DoP, reżyser

mail:maciek@rednoses.pl tel:692 443 888

Salvatore Allotta

DoP, editor, color

mail:salvo@rednoses.pl tel:12 259 23 33

Jesteśmy twórcami młodymi, ambitnymi, nie bojącymi się wyzwań i ciężkiej pracy. Nasz zespół to sprawdzona ekipa doskonale uzupełniających się osobowości. Oferujemy całościową realizację filmu – od początkowego pomysłu, poprzez scenariusz i storyboard, kosztorys, organizację produkcji, zgromadzenie obsady, postprodukcję obrazu i dźwięku, aż po finalną wersję. Posiadamy własną bazę lokacji, aktorów, epizodystów, muzyków, grafików i lektorów. Współpracując z nami masz pewność, że zaufałeś ludziom, którzy kochają swoją robotę!

Red Noses Production House

telefon : 510 469 221

e-mail : info@rednoses.pl

www.rednoses.pl

Kraków, ul. Piekarska 9/1

31-067 Kraków

Studio filmowe Rednoses

Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnej dzielnicy – Kazmierz. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne. Strefa płatnego parkowania. W pobliżu liczne sklepy, restauracje oraz knajpy. W budynku znajduje się również Escaperoom.

Najbliżej zlokalizowany parking – ul. Piekarska – płatny 6 zł/h.

Biuro zlokalizowane na krakowskim Kazimierzu – 2, 5km dzieli go od Dworca Kraków Zabłocie, od Dworca Głównego 4,6 km. Na miejsce można dostać się komunikacją miejską – w pobliżu zlokalizowany przystanek Plac Wolnica, z którego kursują linie nr 6, 10, 73 oraz 78.