RED NOSES DOM PRODUKCYJNY KRAKÓW

We have a nose for good movies

red noses DOM PRODUKCYJNY

TWÓJ FIXER W EUROPIE WSCHODNIEJ

Video

fotografia

studio rental

Czym zajmujemy się w naszym domu produkcyjnym w Polsce (i nie tylko)?

Red Noses to młody, polski dom produkcyjny, ale także szybko rozwijające się studio kreatywne w Europie Wschodniej. Mamy trzy biura: w Krakowie, Barcelonie, Palermo i rozwijamy się w kierunku Europy Zachodniej.
europe map

Kto jest częścią naszego domu produkcyjnego?

Jesteśmy międzynarodowym zespołem i stale poszerzamy swoje horyzonty w tym kierunku – na jednym z naszych ostatnich planów filmowych wśród członków zespołu doliczyliśmy się siedmiu narodowości! Jeżeli zastanawiasz się nad produkcją filmową w Polsce, ale nie wiesz jak zacząć, skontaktuj się z nami!

Jeśli szukasz międzynarodowej, anglojęzycznej załogi, to dobrze trafiłeś. W naszej firmie mamy producentów, reżyserów, scenarzystów, scenografów, scenografów, operatorów kamer, scenografów i kostiumografów, projektantów dźwięku, stylistów i wszyscy biegle władają językiem angielskim! Ale jeśli będzie to dla Ciebie łatwiejsze, możemy również komunikować się po francusku, hiszpańsku, włosku, ukraińsku czy rosyjsku.

Produkcja filmowa Red Noses - gdziekolwiek chcesz!

Jesteśmy zespołem Fixerów (ciężko znaleźć lepszy polski odpowiednik tego słowa)! Możemy zaoferować Ci pomoc produkcyjną, tłumaczenia, ekipę, budżetowanie, zarządzanie logistyczne, organizację pozwoleń lokalizacyjnych i wszelkiego rodzaju inne formalności. Jesteśmy międzynarodowym zespołem i rozumiemy potrzeby zarówno firm rodzimych jak i zagranicznych.

Jeśli potrzebujesz znaleźć idealną lokację dla swojego filmu, w naszym zespole posiadamy scoutów z dostępem do ogromnych bibliotek lokalizacji, obejmujących miejsca w Polsce od Bałtyku przez Gdańsk, Poznań, Łódź, Warszawę, Wrocław, Kraków, Zakopane aż po Tatry. Plan filmowy możemy zorganizować także na Litwie, Łotwie, w Estonii, Ukrainie, Czechach czy Słowacji. Miasto, wieś, jeziora, góry, plaże, morza, pustynia… Cokolwiek możesz sobie tylko wyobrazić. Europa Wschodnia to piękne miejsce, pełne spektakularnych widoków i fantastycznych lokacji filmowych.

ŚWIATŁO, KAMERA, AKCJA!

Jeśli potrzebujesz sprzętu, mamy go. Pracujemy na kamerach Red V-Raptor 8K z obiektywami DZO oraz Sony FX6, kamery uznane i cenione w branży filmowej, które wykorzystywane są także w produkcjach Hollywood, HBO, Amazon czy Netflix.

BĄDŹ CZĘŚCIĄ ŚWIATA FILMU I PRODUKCJI!

Red Noses stale się rozwija. Nie lubimy ograniczeń i czasami lubimy rzucać się na głęboką wodę. Wierzymy, że warto. Mamy nosa do dobrych filmów!

FAQ (często zadawane pytania)

Jak działa dom produkcyjny?

Możemy zająć się każdym etapem produkcji filmu: preprodukcją, produkcją i postprodukcją. Naszym klientom zapewniamy najlepsze usługi produkcyjne. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my znajdziemy najlepsze opcje dostosowane do Twojego budżetu.

Czym zajmuje się dom produkcyjny?

Realizujemy reklamy, kampanie społeczne, filmy korporacyjne, teledyski, filmy i wiele innych. Możemy napisać scenariusz do Twojej produkcji, ale także zadbać i zrealizować Twoją własną historię. Na życzenie możemy zająć się jedynie postprodukcją, obejmującą montaż, efekty SFX czy korekcję barwną.

Portfolio

Sprawdź nasze bieżące produkcje już teraz!

Sprawdź